Uncategorized
Online Vodafone Fatura ödeme
Aralık 18, 2017
0
, , ,

Online Vodafone Fatura Ödeme

Online Vodafone Fatura Ödeme çoğu kişiye çok zor bi durum gibi gelir ama aslında rahat ve saniyeler içerisinde vodafone fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı kulanmış olduğunu bankayı arayarak otomatik ödeme ile ödeyebilir veya  Online Vodafone Fatura Ödeme sayfamızdan kredi kartınız ile faturalarınız ödeyebilirsiniz. Ödeme yapmada sıkıntı yaşıyorsanız 7/24 canlı destek hatımız ile iletişime geçerek ödeme yapmayı sağlayabilirsiniz.

8 GB

55

66 Kontratsız

Her Yöne

2.000 DK

2.000 SMS

Vodafone’lular ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma

Üstelik tarifenizde yer alan Vodafone Pass’ler ile en popüler uygulamalar
internetinizden yemez.

 

Red 8 Kampanya Esasları

• Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.

• Red 8 tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 66 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 1000 dakika arama,yurt içi heryöne 1000 SMS veya MMS gönderme ve 8GB cepten internet ve kotadan düşmeyen İletişim Pass faydalarını kullanma hakkına sahip olur.

• Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her 200 dakika 6 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

• Tarife dahilindeki SMS/MMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’ler 1 SMS 70 kuruş ve 1 MMS 80 kuruş olacak şekilde ücretlendirilecektir.

• Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir. İnternet kullanımı yurt içi her 500MB internet kullanımı 7 TL olacak şekilde ücretlendirilir. Tarife dahilinde bulunan internet bittikten sonra, ilk 30 MB’lık yurt içi kullanım ücretsiz olarak tanımlanır, kullanımın devam etmesi durumunda, her 500MB internet kullanımı 7 TL olarak ücretlendirilir. Ücretli paket aşımı 25 GB’a ulaştığında (50 adet 500 MB’lık internet aşımı yaptıktan sonra)) abonelerin internet erişimi durdurulur. Red 9 tarifesindeki aboneler ücretli akıllı durdurma özelliğinden faydalanamaz.

• Aylık internet paketini kullanabilmek için abonelerin telefonlarının internet ayarlarınının yapılmış olması gerekmektedir.

• Internet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, tarifenin internet kotasından düşer.

• Dönem içerisinde kullanılmamış internet kotası bir sonraki aya devretmez.

• İnternet Paketinden, cep telefonunuz 4,5G ve 3G destekliyorsa 4,5G ve 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz.

• Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

• Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır.

About author

admin

Vodafone Fatura ödeme

Online Vodafone Fatura Ödeme Online Vodafone Fatu...

Read more

There are 0 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir